Категория: Все статьи >> Новости туризма

DREAM Hostels: хостел європейського стандарту в Харкові та Києві

Подорожі – це приємність. Звісно, іноді дорога втомлює, та й поїздка може бути пов’язана перш за все з роботою, а не відпочинком. Однак кожна подорож – це можливість побачити більше, аніж щоденний, надцять разів випробуваний маршрут від дому до роботи та навпаки. Коли потрапляєш у нове місто, в якому ще ніколи не був, отримуєш бажану свіжість вражень, якої вже давно не відчував – хоча б через те, що урбаністичний пейзаж за вікном вже знайомий до наймізерніших дрібниць.

 

Разом з тим, кожна подорож – це витрати. На білети, на їжу та проживання. Останнє зазвичай коштує просто-таки надзвичайно дорого – особливо коли ви прибуваєте у велике місто. Київ чи Харків – нинішня і колишня столиці України славні на всю Україну не тільки через великі можливості щодо роботи та відпочинку, але й великими цінами. Щоб сповна відпочити, зробити усі справи, та не переплатити за декілька ночей у звичайному готелі, скористайтесь послугами DREAM Hostels – цей хостел знаходиться у центрі Харкова і вирізняєтеся між інших приємними цінами за дуже приємні можливості. Забронювати ліжко у хостелі та ознайомитись з деталями можна ось тут: http://dream-hostels.com/ua/Hostels/Kharkiv/dreamminihostel/

 

Найперше, навіть у великих кімнатах тут розташовано усього вісім місць. Інтер’єр кімнат для сну та відпочинку теж вирізняється – тут завжди чисто та світло, на нових ліжках лежать ортопедичні матраци та свіжа білизна. Є зручна кухня та пральна машина, гаряча вода та інтернет. Тим же, хто хоче пожити окремо. DREAM Hostels пропонує «сімейну» кімнату на двох – ви платите невеликі гроші за зручну власну кімнату і ціна буде нижчою, ніж у звичайному готелі. Зручне розташування у центрі міста, невеликі ціни, приязні умови та європейський інтер’єр – усе це ви отримаєте, забронювавши ліжко чи окремий номер у DREAM Hostels!

Просмотры: 1869 шт.    Пожаловаться на эту статью